Wczytuję dane...
Model: PS26A
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Torebka PURNA 1 została ręcznie wykonana w Nepalu z bawełny i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Ta jednokomorowa torebka listonoszka jest oryginalnie zamykana skórzanym paskiem przeciąganym przez skórzaną szlufkę. Torebka posiada ozdobny motyw ręcznie wyszyty na skórze, a wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak oraz dwie dodatkowe otwarte kieszonki do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Z tyłu torebka posiada dodatkową kieszeń zamykaną na suwak. Torebka jest przewieszna przez ramię, a pasek torebki jest wzmacniany skórą i można regulować jego długość.

 

WYMIARY

Szerokość: 28 cm

Wysokość: 28 cm

Podstawa: 9 cm

Maksymalna długość paska: 140cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...