Wczytuję dane...
Model: PS07A
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Torebka GANGA 1 została ręcznie wykonana w Nepalu z bawełny tkanej na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Ta jednokomorowa torebka listonoszka jest zamykana na magnetyczny zatrzask a pod klapą znajduje się dodatkowa kieszeń zamykana na suwak. Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką, a komora główna jest zamykana na suwak. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak oraz dwie dodatkowe otwarte kieszonki do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Torebka jest przewieszna przez ramię, a pasek torebki jest wzmacniany skórą i można regulować jego długość.

 

Torebka mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 36 cm

Wysokość: 30 cm

Podstawa: 8 cm

Maksymalna długość paska:  145 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...