Wczytuję dane...
Model: RS02B
Waga produktu: 0.6 kg
Wysyłka od: 12.00 PLN

Torebka SUNTI 2 została ręcznie wykonana w Nepalu ze skóry bawolej, ze wstawką z tkaniny bawełnianej zmieszanej z włóknem pokrzywy himalajskiej.

 

Ta jednokomorowa torebka jest zamykana na suwak. Z obydwu stron torebka posiada ozdobną wstawkę z tkaniny tkanej ręcznie z bawełny i z włókna pokrzywy himalajskiej (Girardinia Diversifolia). Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Z tyłu torebka posiada dodatkową kieszeń zamykaną na suwak. Torebka jest zawieszna na ramię i posiada dwa skórzane ucha.

 

Torebka mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 44 cm

Wysokość: 30 cm

Podstawa: 12 cm

Długość ucha: 64 cm

 

Kolor torebki może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Wzór materiału wstawkowego może być różny od tego na zdjęciu, tonacja koloru wstawki pozostanie podobna. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...