Wczytuję dane...
Model: PS08A
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Torebka SURYA 2 została ręcznie wykonana w Nepalu z bawełny tkanej na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Ta jednokomorowa torebka listonoszka jest zamykana na suwak i dekorowana skórą z motywem słońca, czyli „Surya” w języku nepalskim. Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak oraz dwie dodatkowe otwarte kieszonki do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Torebka jest przewieszna przez ramię, a pasek torebki jest wzmacniany skórą i można regulować jego długość.

 

Torebka mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 34 cm

Wysokość: 25 cm

Podstawa: 10 cm

Maksymalna długość paska:  145 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...