Wczytuję dane...
Model: PS12B
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Torebka GAURI 2 została ręcznie wykonana w Nepalu z bawełny tkanej na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Ta jednokomorowa torebka jest zamykana na suwak i posiada ozdobny motyw ręcznie wyszyty na skórze. Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak oraz dwie dodatkowe otwarte kieszonki do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Z tyłu torebka posiada dodatkową kieszeń zamykaną na suwak. Torebka jest zawieszna na ramię i posiada dwa skórzane ucha.

 

Torebka mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 38 cm

Wysokość: 24 cm

Podstawa: 14 cm

Długość ucha: 60 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...