Wczytuję dane...
Model: RS01
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Torebka ALLO została ręcznie wykonana w Nepalu z  włókna pokrzywy himalajskiej, utkanej na krośnie ręcznym i z etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Ta duża jednokomorowa torebka jest idealna do przenoszenia dokumentów oraz laptopa. Komora główna nie posiada zamknięcia, wnętrze jest w pełni wykończone jasno-kremową bawełnianą podszewką. Torebka jest zawieszna na ramię i posiada dwa skórzane ucha, jej podstawa również jest wzmacniana skórą.

 

Torebka posiada w komplecie oryginalnie uszyty usztywniany folder z tego samego materiału. Folder ten ma główną komorę zamykaną na suwak, dodatkową kieszonkę zamykaną na suwak oraz jeszcze jedną małą kieszeń. Folder ten mieści format A4 i służy on do przechowywania i ochrony dokumentów bądź urządzeń takich jak laptop, tablet, iPad, dysk twardy itd. Folder można swobodnie wyjąć z torebki, jego rozmiar to 28 cm x 34 cm.

 

Materiał, z którego uszyta jest torebka to 50/50 mieszanka bawełny oraz włókna pokrzywy himalajskiej (Girardinia Diversifolia). Materiał ma kolor naturalny, nie jest barwiony.

 

Torebka mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 34 cm

Wysokość: 37 cm

Podstawa: 4 cm

Długość ucha:  68 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...