Wczytuję dane...
Model: RS04B
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Worek RITU 2 został ręcznie wykonany w Nepalu z bawełny i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach w ramach recyklingu.

 

Ta jednokomorowa torebka jest zamykana na sznurek tak jak worek. Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz torebka posiada małą kieszonkę zamykaną na suwak do organizowania drobnych rzeczy w głównej komorze. Z tyłu torebka posiada dodatkową kieszeń zamykaną na suwak. Torebka jest przewieszna przez ramię, a pasek torebki jest skórzany i można regulować jego długość.

 

WYMIARY

Wysokość: 28 cm

Średnica podstawy: 23 cm

Maksymalna długość paska:  130 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Torebki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdej torebki. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...