Wczytuję dane...
Model: RS08
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Plecak SANGU został ręcznie wykonany w Nepalu z włókna konopnego tkanego na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

To największy plecak w naszej ofercie. Posiada on jedną komorę zamykaną na suwak i klapę zamykaną na magnesy. Do przenoszenia dokumentów, teczek A4 a nawet laptopa może posłużyć płaska kieszeń przylegająca do usztywnionej ścianki przy plecach. Wnętrze plecaka jest w pełni wykończone jasną bawełnianą podszewką. Na zewnątrz plecak posiada większą kieszeń zamykaną na suwak i cztery mniejsze kieszonki, dwie z przodu i dwie po bokach. Plecak posiada wygodne regulowane szelki.

 

Plecak mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 30 cm

Wysokość: 40 cm

Podstawa: 14 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Plecaki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdego plecaka. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

W Purna Crafts wierzymy, że poprzez stworzenie międzynarodowego rynku zbytu dla lokalnego rękodzieła wspieramy całe grupy utalentowanych producentów z Nepalu. Nie przychodzimy do nich jako "dobroczyńcy", którzy chcą ofiarować im darowizny. Przychodzimy jako ludzie, którzy doceniają ich pracę oraz podziwiają ich umiejętności i talenty. Chcemy płacić uczciwą cenę za ich piękne rękodzieło, napędzać ich potencjał produkcyjny i wspierać małe lokalne organizacje, które tworzą miejsca pracy i szkolenia zawodowe. 

Obecnie współpracujemy z kilkoma organizacjami lokalnymi, które specjalizują się w mobilizowaniu osób w trudnych sytuacjach życiowych, osób niepełnosprawnych i kobiet z obszarów wiejskich, aby nauczyć ich zawodu i usamodzielnić. Ci ludzie po przejściu szkolenia mogą zdobyć zatrudnienie i nie czekać już „na zmiłowanie”, lecz samodzielnie pracować na siebie i swoje rodziny, a także zyskać szacunek lokalnej społeczności.

Pragniemy również, aby oryginalne produkty nepalskiego rękodzieła były łatwiej dostępne dla ludzi w innych częściach świata. W epoce masowo wytwarzanych produktów z taśm fabrycznych wierzymy, że mamy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, coś, co wyróżnia się w tłumie. Produkt, który wygląda świetnie, jest funkcjonalny i wygodny, a także inny niż wszystkie rzeczy dostępne w sieciówkach. W Purna Crafts możesz otrzymać jedyny w swoim rodzaju ręcznie wykonany produkt, który będzie ci dobrze służył, albo też zakupić oryginalny prezent dla ukochanej osoby. Możesz spać spokojnie wiedząc, że twój zakup rzeczywiście zrobił coś dobrego dla kogoś, kto tego potrzebuje.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...