Wczytuję dane...
Model: RS08
Waga produktu: 1.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Plecak SANGU został ręcznie wykonany w Nepalu z włókna konopnego tkanego na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

To największy plecak w naszej ofercie. Posiada on jedną komorę zamykaną na suwak i klapę zamykaną na magnesy. Do przenoszenia dokumentów, teczek A4 a nawet laptopa może posłużyć płaska kieszeń przylegająca do usztywnionej ścianki przy plecach. Wnętrze plecaka jest w pełni wykończone jasną bawełnianą podszewką. Na zewnątrz plecak posiada większą kieszeń zamykaną na suwak i cztery mniejsze kieszonki, dwie z przodu i dwie po bokach. Plecak posiada wygodne regulowane szelki.

 

Plecak mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 30 cm

Wysokość: 40 cm

Podstawa: 14 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Plecaki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdego plecaka. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...