Wczytuję dane...
Model: PS24C
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Plecak NALBU 3 został ręcznie wykonany w Nepalu z bawełny tkanej na krośnie ręcznym i etycznie pozyskiwanych skrawków skóry bawolej, odzyskiwanych z pozostałości przy innych produkcjach.

 

Plecak posiada jedną komorę zamykaną na sznurki ściągające i klapę zamykaną na klamrę. Wnętrze jest w pełni wykończone ciemno-brązową bawełnianą podszewką. Wewnątrz plecak posiada kieszonkę zamykaną na suwak, a na zewnątrz dwie kieszonki zamykane na magnesy do organizowania drobnych rzeczy. Plecak posiada regulowane szelki, a spód plecaka wzmocniony jest skórą.

 

Plecak mieści format A4.

 

WYMIARY

Szerokość: 30 cm

Wysokość: 30 cm

Podstawa: 10 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Plecaki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdego plecaka. Garbowanie skóry metodami tradycyjnymi sprawia, że skóra może posiadać naturalne przebarwienia, różnice w fakturze, a także drobne niedoskonałości, które nie stanowią wady produktu, a jedynie podkreślają jego unikatowy charakter i rękodzielnicze pochodzenie.

Polecamy