Wczytuję dane...
Model: RS10E
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN

Plecaczek KANTI został ręcznie wykonany w Nepalu z bawełny tkanej na krośnie ręcznym.

 

Plecaczek posiada jedną komorę zamykaną na suwak i jedną przednią kieszeń zamykaną na suwak. Wnętrze jest w pełni wykończone czarną bawełnianą podszewką. Plecaczek posiada regulowane szelki, a wewnątrz znajduje się dodatkowa kieszonka zamykana na suwak, 

WYMIARY

Szerokość: 24 cm

Wysokość: 30 cm

Podstawa: 12 cm

 

Kolor może nieznacznie rożnić się od zdjęć z powodu ustawień monitora i kąta padania światła. Plecaczki są wykonywane ręcznie wobec czego drobne różnice w wykonaniu są możliwe i stanowią unikalny charakter każdego produktu. 

W Purna Crafts wierzymy, że poprzez stworzenie międzynarodowego rynku zbytu dla lokalnego rękodzieła wspieramy całe grupy utalentowanych producentów z Nepalu. Nie przychodzimy do nich jako "dobroczyńcy", którzy chcą ofiarować im darowizny. Przychodzimy jako ludzie, którzy doceniają ich pracę oraz podziwiają ich umiejętności i talenty. Chcemy płacić uczciwą cenę za ich piękne rękodzieło, napędzać ich potencjał produkcyjny i wspierać małe lokalne organizacje, które tworzą miejsca pracy i szkolenia zawodowe. 

 

Obecnie współpracujemy z kilkoma organizacjami lokalnymi, które specjalizują się w mobilizowaniu osób w trudnych sytuacjach życiowych, osób niepełnosprawnych i kobiet z obszarów wiejskich, aby nauczyć ich zawodu i usamodzielnić. Ci ludzie po przejściu szkolenia mogą zdobyć zatrudnienie i nie czekać już „na zmiłowanie”, lecz samodzielnie pracować na siebie i swoje rodziny, a także zyskać szacunek lokalnej społeczności.

 

Pragniemy również, aby oryginalne produkty nepalskiego rękodzieła były łatwiej dostępne dla ludzi w innych częściach świata. W epoce masowo wytwarzanych produktów z taśm fabrycznych wierzymy, że mamy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, coś, co wyróżnia się w tłumie. Produkt, który wygląda świetnie, jest funkcjonalny i wygodny, a także inny niż wszystkie rzeczy dostępne w sieciówkach. W Purna Crafts możesz otrzymać jedyny w swoim rodzaju ręcznie wykonany produkt, który będzie ci dobrze służył, albo też zakupić oryginalny prezent dla ukochanej osoby. Możesz spać spokojnie wiedząc, że twój zakup rzeczywiście zrobił coś dobrego dla kogoś, kto tego potrzebuje.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...